Mertsoft - Toplu SMS

Mertsoft - Toplu SMS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mertsoft - Toplu SMS uygulaması sayesinde Android telefonlarınızdan ücretsiz olarak toplu SMS'ler gönderebilirsiniz.

Mertsoft – Toplu SMS uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir toplu SMS gönderme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve ücretsiz olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz eski tip görünse de işlevsel bakımdan herhangi bir eksiği mevcut değil ve toplu SMS gönderme işlevini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Uygulama SMS gönderimini gerçekleştirirken hem rehberinizde kayıtlı olan kullanıcılara direkt gönderim yapabiliyor, hem de cihazınızdaki CSV dosyalarını bu iş için kullanarak listelerden faydalanmanıza yardımcı oluyor.

İçerisindeki çeşitli ayarlar sayesinde mesajlarınızı biraz daha özelleştirebilir, mesajların başına çeşitli otomatik ünvanlar eklenmesini sağlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmesi gereken noktalardan bir tanesi olarak karşımıza bazı Android sürümlerinin arka arkaya çok sayıda SMS gönderimini engelleyebilmesi çıkıyor. Bilhassa CyanogenMod ROM'larında karşılaşılan bu durum programın çok sayıda SMS'i arka arkaya göndermesine engel olabiliyor.

Eğer bu tip sebeplerden dolayı mesaj gönderimi yarıda kesilirse, nerede kesildiğini bilen uygulama sayesinde en baştan tüm SMS'leri göndermeye çalışmanız da gerekmiyor. Uygulamanın ücretsiz sürümü maalesef sadece 20 SMS'in tek seferde gönderilmesine olanak tanıyor ve bu nedenle daha fazlasını isteyen kullanıcıların uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanmaları gerekiyor.

YORUMLAR