Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    368

  • Üretici

    Konami

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Android için geliştirilmiş harika bir yardımcı uygulamadır.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyununa sahipseniz ve uzun yıllardır keyifle oynanan bu oyunun büyük bir hayranıysanız Konami tarafından yayınlanan yardımcı uygulamayı kullanmanızı kesinlikle öneriyorum. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden ulaşabileceğiniz bu uygulamada, Metal Gear Solid'in son oyunu tamamen avcunuzun içine geliyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan oyun tüm dünyada büyük sükse yaptı ve unutulmazlar arasına girmeye aday diyebiliriz. Konami'de çok geç kalmadan bir yardımcı uygulama yayınlayarak bu devasa yapımın hanesine bir artı puan daha kazandırdı. Konsol kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek özellikleri de beraberinde getiren uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle uygulamayı kullanırken yerel bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız gerektiğini belirtmem gerekiyor. Aksi halde bazı özelliklerden faydalanamıyorsunuz. Ayrıca şunu da vurgulamak istiyorum; Android 4.2 ve üzeri bir sisteme sahip olmadığınız taktirde uygulamayı kullanamıyorsunuz. Şimdi, mobil platformlar için geliştirilen bu hizmette neler var onlara bakalım:

Destek Helikopteri Çağırma: Oyununuzu bir yandan konsolda oynarken diğer yandan akıllı telefonunuzdan destek helikopteri çağırabilirsiniz.
iDROID Kullanımı: Navigasyon sistemi ve destek terminali olarak iDROID kullanabilirsiniz. Haritayı kontrol etmek için avcunuzun içine bakmanız yeterli.
Müzikleri Dinleyin: Metal Gear Solid müziklerinin ne kadar güzel olduğunu bilmeyen yoktur. Oyun içindeki şarkıları bu uygulama sayesinde rahatlıkla dinleyebileceksiniz.

Playstation 3, Playstation 4 ve Xbox One kullanıcılarının yararlanabileceği bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer sağlam bir Metal Gear Solid fanıysanız denemenizi mutlaka öneriyorum.

YORUMLAR