MHST The Adventure Begins 1.0.0 (Android)

MHST The Adventure Begins

MHST The Adventure Begins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Hunter'ın ilk rpg oyunu mobilde!

MHST The Adventure Begins, Capcom’un rol yapma oyunu Monster Hunter Stories’in mobil platforma uyarlanan sürümü. İlk olarak Japonya’da Nintendo 3DS el oyun konsolu için çıkış yapan, ardından mobilde de indirilmeye açılan rpg oyunda canavarlarla uyum içinde yaşayan binicilerin yerine geçiyorsunuz. Yumurtadan çıkan ejderlere isim verip uçuyor, savaşlara katılıyorsunuz. Fantastik rpg oyunları seviyorsanız tavsiye ederim.

Capcom tarafından geliştirilen, Android platformunda ücretsiz indirilebilir fantastik rol yapma oyunu Monster Hunter Stories The Adventure Begins, bulup yumurtalarından çıkardığınız ejderlerle birebir savaşlara girdiğiniz bir oyun. Sıra tabanlı dövüş sistemine sahip. Binici olarak hamlenizi yapıp yanınızda olan canavarın düşmana saldırmasını bekliyorsunuz. Hem sizin hem de düşman için üç farklı saldırı var: Güç, hız ve teknik. Her saldırı birinden üstün. Güç tekniğe karşı kazanırken, hız güce karşı, teknik hıza karşı kazanıyor. Savaşlarda kullanabildiğiniz dört silah; büyük bir kılıç, kalkan, çekiç ve av silahı. Ayrıca savaşta eşyaları da kullanabiliyorsunuz.

Büyük canavarların dolaştığı ve insanların her yerde avlandığı bir dünyada, canavarları avlamak yerine onlarla bağ kurmaya çalışan üç karakter; bir kahraman, Lilia ve Cheval’ın yerine geçin ve maceraya atılın!

YORUMLAR