Micro Battles 2 1.00.3 (Android)

Micro Battles 2

Micro Battles 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Micro Battles 2, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunları paketi.

Micro Battles 2, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Aslında Micro Battles 2 tek bir oyundan ibaret değil. Tıpkı ilk versiyonda olduğu gibi bu versiyonda da birçok oyun seçeneğiyle karşı karşıyayız.

Micro Battles 2'de birbirinden ilginç oyunlar yer alıyor. Bu oyunlar farklı karakterlere sahip olsalar da her biri iki oyuncu ile tek bir ekran üzerinden oynanabiliyorlar. Mavi ve kırmızı taraflardan birisini seçip tarafımızda bulunan buton yardımıyla karakterimizi kontrol edebiliyoruz.

Micro Battles 2'de ne yazık ki sadece tek bir oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Ücretli olarak sunulanlar genel olarak çok daha başarılı yapımlar fakat ücretsiz olan da epey eğlenceli. Özellikle arkadaşımızla oynayabildiğimiz için işler çok daha keyifli ilerliyor.

Micro Battles 2'de kullanılan grafikler ilk versiyondaki ile neredeyse aynı. Pikselleştirilmiş grafikler oyuna retro bir hava kazandırıyor. Elbette ses efektleri de pikselleştirilmiş görüntülerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış.

Genel olarak eğlenceli bir oyun olan Micro Battles 2, arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR