Microsoft Solitaire Collection 1.1.11140.0 (Android)

Microsoft Solitaire Collection

Microsoft Solitaire Collection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Solitaire Collection, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi Solitaire kart oyunu.

Microsoft Solitaire Collection, Windows işletim sistemiyle küçük yaşta tanışanların hatırlayacağını düşündüğüm popüler kart oyunu. İşletim sistemiyle önyüklü gelen oyunlar arasında olan Solitaire’in yenilenmiş sürümü Android platformunda da ücretsiz olarak karşımızda.

Telefonunuza indirip oynayabileceğiniz en iyi kart oyunlarından biri Microsoft Solitaire Collection. Adından tahmin edeceğiniz üzere en iyi Solitaire kart oyunlarının bir araya toplanıldığı özel sürüm oluyor.

Tek veya üç kartı beraber kullanarak oyun alanındaki tüm kartları temizlemeye çalıştığınız klasik Solitaire Klondike, sekiz sütun kartı en az hareketle temizlemek için uğraş verdiğiniz Spider, stratejik düşünmenizi isteyen Freecell, kartları hızlıca seçmeniz gereken Tripeaks ve kartları birlikte kullanarak ilerlediğiniz Pyramid seçenekleriniz arasında.

Microsoft oyunu olduğundan Xbox Live desteği sunan Solitaire Collection, 4 zorluk düzeyinde oynamaya izin veriyor. Günlük meydan okumaları tamamlayarak ödül ve rozetlerin sahibi olabiliyorsunuz.

YORUMLAR