Mig 2D: Retro Shooter! 1.0.0 (Android)

Mig 2D: Retro Shooter!

Mig 2D: Retro Shooter!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mig 2D: Retro Shooter!, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz retro uçak ve ateş etme oyunudur.

Mig 2D: Retro Shooter!, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri, soluk kesen bir retro uçak ve ateş etme oyunudur.

Eskiden atari oyunları arasında en çok oynadığımız oyunlar arasında yer alan uçak oyunlarını Android cihazlar üzerine oldukça başarılı bir şekilde taşıyan Mig 2D: Retro Shooter ile sürükleyici bir aksiyon ve macera bizleri bekliyor.

Çeşitli ölümcül silahlarla tepeden tırnağa donatılmış bir uçağa atlayarak önümüze çıkan tüm düşmanları teker teker haklamaya çalışacağımız oyunda hem yer hem de hava hedefleri bizleri bekliyor.

Silahlarımızı güçlendirebileceğimiz ve düşmanlarımıza karşı avantaj sağlayabileceğimiz oyunda tamamlamamız gereken toplam 20 adet bölüm bulunmaka.

Bölüm sonlarında karşımıza çıkacak olan ve bizlere zor anlar yaşatacak farklı düşmanların yer aldığı oyun, eski günleri arayan oyunseverlere mükemmel ve benzersiz bir uçuş deneyimi yaşatacak.

Retro oyunlara özlem duyuyorsanız ve uçak oyunları özel ilgi alanınızsa Mig 2D: Retro Shooter!'ı mutlaka denemelisiniz.

Mig 2D: Retro Shooter! Özellikleri:

  • Devasa bölüm sonu düşmanları
  • Çeşitli mini oyunlar
  • Yükseltilebilir silah çeşitleri
  • Heyecan verici hikaye ve bölümler
  • Hava, deniz ve kara düşmanları
  • Tamamlamanız gereken birçok bölüm

YORUMLAR