Mighty Monsters

Mighty Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Mighty Monsters, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Oyunda orijinalliğe çok fazla önem verilmemiş zira Pokemon benzeri bir oyun yapmak için uğraşmışlar gibi duruyor.

Fakat Pokemon benzeri pek çok oyun var ve hepsi o kadar da başarılı değil. Mighty Monsters ise kategorisinde sağlam ve başarılılardan diyebilirim. Sorunsuz çalışan oyunun kontrolleri ve ilerleyişi oynanabilir olduğunu gösteriyor.

Oyunda karakterinizi seçiyor ve maceranıza atılıyorsunuz. Karakterinizi kişiselleştirdikten sonra hangi elementi istediğinizi seçiyor, canavarlarınızla bazı görevleri tamamlıyor ve onları eğiterek savaş alanında güçlü bir hale getiriyorsunuz.

Öncelikle çeşitli görevlere çıkıyorsunuz. Bu görevler çok değişik olmamakla birlikte "3 adet mantar topla" gibi basit yönergelerden oluşuyor. Bu şekilde görevleri tamamlayıp level atladıktan sonra kendinizi PvP arenasında gösterebiliyorsunuz.

Oyunun güzel yanlarından birisi iyi dizayn edilmiş bir tasarıma sahip olmasıyla birlikte çeşitliliğin fazla olması diyebilirim. Oyunda yüzlerce farklı canavar var. Ayrıca oyunda arkadaşlarınızla sohbet etme imkanı da mevcut.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, Mighty Monsters'ı indirip deneyebilirsiniz.