Mighty Party: Clash of Heroes 1.20 (Android)

Mighty Party: Clash of Heroes

Mighty Party: Clash of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rekabet dolu savaşlara katılacağız.

A Panoramik Ltd tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Mighty Party: Clash of Heroes br rol oyunudur.

Gerçek zamanlı bir RPG deneyimi yaşayacağımız oyunda oldukça sağlam grafik açıları yer alıyor. Zengin içeriği ile oyuncuları etkileyen yapım, dünyanın farklı yerlerindeki oyuncuları karş ıkarşıya getirerek savaşmaya çağırıyor. Hızlı ve tempolu savaşların yaşandığı oyunda eşsiz savaş becerileri karşımıza çıkacak. Gerçekçi bir strateji deneyimi yaşayacağımız oyunda farklı taktikler uygulayabilecek ve büyüleyici bir PvP savaşlarına adım atabileceğiz.

Farklı modlara sahip olan oyunda internet bağlantısı gerekli olacak. Oyuncular 3 dakikalık dinamik maçlarda rakiplerini etkisiz hale getirmek için mücadele edecekler. Farklı kahramanların ve karakterlerin yer aldığı yapımda oyuncular yükseltmeler yaparak daha güçlü hale gelebilecekler. Ses efektleri ile rekabet seviyesini artıran oyun, görsel efektler bakımından da beğenileri toplayacak.

Seviye sistemi ile oyuncuların kendi seviyelerine eş değer rakipler ile karşı karşıya gelecekler. Ücretsiz olarak 100 binden fazla oyuncu tarafından indirilen Mighty Party: Clash of Heroes, Google Play’de 4.5 gibi bir skor puanı aldı.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR