Mike V: Skateboard Party Lite 1.23 (Android)

Mike V: Skateboard Party Lite

Mike V: Skateboard Party Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mike V: Skateboard Party, Android'li telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kaykay oyunudur.

Mike V: Skateboard Party, Android tabanlı telefon ve tabletlerle uyumlu mobil cihazlar için optimize edilmiş yeni nesil grafiklere sahip bir kaykay oyunudur. Çok sayıda özelleştirme seçeneğinin bulunduğu oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Popüler Drift Mania serisinin yapımcısı Ratrod tarafından geliştirilen Mike V: Skateboard Party, düşük seviye Android’li cihazlarınızda bile akıcı şekilde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir kaykay oyunu. Halka açık alanlar, moteller, plazalar, hurdalık alanlar ve kaykaycılara özel alanlarda birbirinden yetenekli 8 kaykay yarışçısı ile yarıştığımız oyunda kaykaycıların giysilerinden kaykay rulmanlarına kadar pekçok özelleştirme seçeneği mevcut. Kaykaycınız için kıyafet ve ayakkabı seçebilir ve kaykayınızı isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Kaykaycılarınızı nasıl kontrol edeceğinizi de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. İster dokunmatik kontrolleri kullanarak isterseniz eğme hareketi ile yönlendirmeden dilediğinizi seçebilir, hassasiyeti dahi ayarlayabilirsiniz.

Pratik yaparak kaykay yeteneğinizi geliştireceğiniz Serbest Kaykay modu da içeren oyunda keşfedeceğiniz 40 eşsiz hareket bulunuyor. Oyunda yüksek puan elde etmek için kaykayla yapılacak en çılgın hareketleri bulmalı ve eksiksiz uygulamalısınız. Kaykayınızla yaptığınız göz alıcı kombolar neticesinde kazandığınız puanlarla liderler tablosuna girebilir, dilerseniz puanlarınızı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Mike V: Skateboard Party Özellikleri:

  • Yüksek kalitede grafikler
  • Tamamen kişiselleştirilebilir kontrol mekanizması
  • Kaykaycılara özel mekanlar
  • Kıyafet ve kaykay seçimi
  • Başarım ve liderler tablosu
  • Conditions ve Revolution Mother’dan film müzikleri
  • Deneyim kazanma ve kaykaycının niteliklerini yükseltme
  • Serbest Kaykay modu