Mini Golf: Retro 1.0 (Android)

Mini Golf: Retro

1.0
Mini Golf: Retro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Golf: Retro, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir golf oyunu.

Mini Golf: Retro, adından da anlaşılabileceği gibi bir golf oyunu ve Android işletim sistemine sahip olan tablet ve telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Retro karakteriyle öne çıkan bu oyunda birbirinden ilginç ve bir o kadar da zorlu tasarımlara sahip bölümlerde mücadele ederek topu deliğe sokmaya çalışıyoruz.

Oyundaki kontroller bu tarz golf oyunlarında görmeye alıştığımız türden. İsabetli ve yeterince güçlü vuruşlar yaparak her seferinde topu hedefe biraz daha yakınlaştırmamız gerekiyor. Parkurlar engebeli ve bol dönüşlü olduğu için tek seferde topu deliğe sokmak pek mümkün olmuyor. Bölümlerin başında ne kadar hamle yapabileceğimiz ekranın üst bölümünde gösteriliyor. Bu hamle sayısını aşmamamız gerekiyor.

Topumuz ve hedefimiz arasında pek çok farklı engel bulunuyor. Rampalar, dönemeçler çukurlar ve diğer pek çok türden obje topumuzu yavaşlatmak veya yolundan saptırmak uğruna karşımıza çıkıyor. Hassas yönlendirmeler yaparak tüm bunları aşmalıyız.

Mini Golf: Retro'nun en iyi yanlarından birisi de tamamen reklamsız bir oyun yapısına sahip olması. Beklenmedik anlarda ekranda beliren ve can sıkan reklamlar şanslıyız ki bu oyunda yer almıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Mini Golf: Retro, uzun süre oynayabilecekleri bir golf oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken isimlerden biri.