Minibus Simulator 2017 (Android)

Minibus Simulator 2017

Minibus Simulator 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minibus Simulator 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dolmuş oyunudur

Minibus Simulator 2017 eğer gerçekçi bir araç kullanma deneyimini mobil cihazlarınız üzerinde yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir dolmuş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir minibüs oyunu olan Minibus Simulator 2017'de sürüş yeteneklerimizi kullanarak para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda bir dolmuş şöförünün yerine geçmekteyiz, şehir içinde araç kullanırken yapmamız gereken şey durakları ziyaret ederek aracımıza yolcu almak ve bu yolcuları belirlenen zaman içinde varmak istedikleri yere götürüp bırakmak.

Minibus Simulator 2017'de şehir trafiği içinde yol alıyoruz. Zamana karşı yarıştığımız için bir yandan hızlı olmamız, diğer yandan da trafiğe dikkat etmemiz gerekiyor. Yolcuları zamanında inecekleri durağa bırakırsak para kazanabiliyoruz. Minibus Simulator 2017'de farklı minibüslerin kilidini kazanacağımız parayla açabilmekteyiz.

Minibus Simulator 2017 içinde 13 farklı minibüs modeli bulunuyor. Oyunda gece ve gündüz döngüsü içinde araç kullanmakta, şehir dışına da çıkabilmekteyiz.

YORUMLAR