Minibüs Şoförü 1.0 (Android)

Minibüs Şoförü

1.0
Minibüs Şoförü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minibüs Şoförü mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülaston oyunudur

Minibüs Şoförü oyunculara mobil cihazları üzerinde eğlenceli bir şekilde vakit geçirme imkanı tanıyan bir dolmuş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullaan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir minibüs simülatörü olan Minibüs Şoförü'nde oyuncular günlük hayatta sıkça karşılaştığımız mavi dolmuşları kullanabilme imkanına sahipler. Minibüs Şoförü gerçek bir minibüs kullanma deneyimine oldukça yakın bir oyun tecrübesi yaşatmakta. Oyundaki temel amacımız dolmuşumuzla yolcu taşıyarak para kazanmak. Bu iş için yolcuları duraktan almamız ve hızlı ve dikkatli bir şekilde onları varmak istedikleri yere bırakmamız gerekiyor.

Minibüs Şoförü'nde oyuncular gerçek bir rotada dolmuş kullanmaktalar. Oyun bize Ankara'daki Kızılay - Ulus arasındaki dolmuş hattında yolcu taşıma imkanı veriyor. Oyunda ilk olarak yolcuları duraktan alıyoruz, sonrasında tabelalara dikkat ederek güzergahımızda ilerliyoruz ve yeni oyuncuları dolmuşumuza alıyoruz. Son durağa geldiğimizde ise aracımızı dikkatli bir şekilde park ederek yolculuğumuzu sonlandırıyoruz.

Minibüs Şoförü'nde oyuncular araçlarını iç kokpit kamerasından da kontrol edebiliyorlar.

YORUMLAR