Minions Paradise

Minions Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minions Paradise, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz ve de Türkçe yeni minyonlar oyunu.

Minions Paradise, minyonlar animasyon filmindeki karakterlerle oynama şansı bulduğumuz yepyeni bir Android oyunu. Tablet ve telefonumuza ücretsiz indirebildiğimiz ve de Türkçe olarak gelen yeni minyonlar oyununda aksiyonlu yaşamı bir kenara bakıp adada eğlencenin doruk noktasına varıyoruz.

Despicable Me: Minion Rush oyununda hatırlayacağınız üzere minyonlar filmindeki karakterlerle oynuyorduk ve sonsuz koşu türünde oldukça hareketli bir yapımdı. Minions Paradise’da aynı karakterleri görüyoruz ancak bu sefer koşuşturmaca içerisinde değil tatil dönemindeyiz. Minyonlarımız yorgunluklarını üzerlerinden atmak için gemiyle yolculuğa çıkarlar. Keyif çatarak yolculuklarını geçiren minyonlarımızdan birinin sakarlığı yüzünden gemi yörüngeden çıkar ve kayalığa çarpar. Minyonlarımız da en yakın adaya yüzerek varırlar. Bu noktada da biz devreye giriyor ve Phil ve arkadaşlarına adada rahat bir yaşam sürmeleri için yardım ediyoruz.

Electronic Arts imzasını taşıyan yeni minyonlar oyununda adada Phil ve arkadaşlarının mutlu olmasını sağlayacak çok sayıda şey bulunmakta. Jakuziler, bambudan evler, hamaklar, plaj voleybolu sahası, muz ağaçları adayı cennete dönüştürmek için inşa edebildiklerimizden sadece birkaçı diyebilirim.

Phil’in yanında Kevin, Stuart, Bob gibi filmin öne çıkan karakterlerini de gördüğümüz oyunda karakter ve çevre animasyonları harika yapılmış. Minyonların bağrışmaları, konuşmaları, eğlenmeleri her şey mükemmel hazırlanmış.

Oynanış, ilerleyiş olarak şehir kurma oyunlarından farklılık göstermeyen Minions Paradise, küçükler kadar yetişkinlerin de oynayabileceği tarzda olmuş. Tabii ki her simülasyon oyunu gibi yavaş ilerliyor lakin minyonlarla vakit çok daha çabuk geçiyor. Daha önceki minyonlar oyununu oynamamış olsanız dahi indirmenizi tavsiye ederim.