MMA Fighting Clash 0.91 (Android)

MMA Fighting Clash

MMA Fighting Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MMA Fighting Clash, birbirinden güçlü rakipler ile oldukça heyecanlı boks maçları yapmanızı amaçlayan bir dövüş oyunudur.

Boks maçı izlemeyi çoğu erkek sever. Özellikle güçlü bir sporcu çıktığında gözlerimizi o sporcudan ayırmadan boks maçını takip ederiz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz MMA Fighting Clash oyunuyla birlikte artık sizde boks yapabileceksiniz.

MMA Fighting Clash, birbirinden güzel ses efektleri ve oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanan grafikleriyle birlikte size boks zevkini fazlasıyla yaşatacak. Etrafı tellerle çevrili bir ring üzerinde birbirinden güçlü sporcular ile dövüşmeniz gerekiyor. İyi olan kazanıyor elbette. Fakat bu oyunda rakibinizin değil sizin iyi olmanız lazım!

Birbirinden artistik boks hareketleri ile birlikte oldukça heyecanlı bir maç yapmanıza imkan sağlayan MMA Fighting Clash, sağlık durumunuzu da ekranın üst kısımlarına yerleştirmiş. Ekranın üst kısmında yer alan sağlık barlarına bakarak rakibinizi yenip yenemeyeceğini anlayabilirsiniz. Eğer stresinizi atmak için bir dövüş oyunu arıyorsanız MMA Fighting Clash'ı hemen şimdi indirip, deneyebilirsiniz.

MMA Fighting Clash'ın özellikleri:

  • Birbirinden gerçekçi ses efektleri
  • Sürekli zorlaşan rakipler
  • Farklı dövüş stilleri
  • Birbirinden ilginç sporcu kıyafetleri