Modern Hill Climber Moto World 1.1 (Android)

Modern Hill Climber Moto World

1.1
Modern Hill Climber Moto World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modern Hill Climber Moto World, mobil cihazları üzerinde motor sürmek isteyen oyuncular için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Modern Hill Climber Moto World, size verilen görevleri motorunuzu sürerek yerine getireceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android motor simülasyonu.

Motor severlerin ilgisini çekebilecek oyunun grafikleri biraz kötü ya da beklentinin altında kalıyor diyebilirim. Fakat motor sürerek eğlenmek isteyen oyuncuların hem kendilerine özel motorlar tasarlayabileceği hem de motor sürerek keyif yapabileceği bir oyun.

Farklı motor seçenekleri sunan oyunda öncelikle en sevdiğiniz motoru seçmeli ve sonrasında da onu modifiye ederek istediğiniz gibi düzenlemeli ve boyamalısınız. Sonrasında size verilen görevleri yapmak için hazır oluyorsunuz.

Oynaması tamamen ücretsiz olan oyunun içerisinde yer alan reklamları kaldırmak isterseniz ücret ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında oyun içerisinde herhangi bir ücret ödemesi yok.

Sandığınız kadar kolay olmayan oyunda motorunuzla zamana karşı da yarışıyorsunuz. Eğer motorları seviyorsanız ya da motor sürmek istiyorsanız, Modern Hill Climber Moto World oyununu Android telefon ve tabletlerinize indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR