Money Boss Run : Beat The Rat

Money Boss Run : Beat The Rat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Money Boss Run : Beat The Rat ile sokaklarda deli gibi koşmanın keyfini yaşıyoruz

Money Boss Run : Beat The Rat eğer sonsuz koşu oyunu oynamayı seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken ilerlemeli bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Money Boss Run : Beat The Rat Android cihazlarıda ghörebileceğiniz en saçma ve en komik oyunlardan biri. Daha önceden hiç pantalon giymeden koşmak ve tonlarca altın toplamak istemiş miydiniz? Hayır? Biz de istememiştik zaten. Fakat bu şeyin nasıl bir duygu olduğunu Money Boss Run : Beat The Rat'da tecrübe edebiliyoruz.

Money Boss Run : Beat The Rat'da iş hayatındaki koşuşturmacadan bunalmış bir kahramanı yönetiyoruz. Oyunda kahramanımızı yöneterek kaderinin ve geleceğinin kontrolünü eline almasına yardımcı oluyoruz. Kısır bir döngüye sahip olan kariyerimize veda edip çıkmaz sokak niteliğindeki işimizden istifa ettikten sonra yollara dökülerek altınlarımızı toplamaya çalışıyoruz ve özgürlüğe doğru çıplak bir şekilde koşuyoruz. Fakat bunu yaparken bile tam olarak özgür değiliz; çünkü zor kazandığınız paranın peşindeki sinir bozucu banka yöneticileri yolunuzu kesmeye çalışıyor. Bu banka yetkililerini kahramanınızı sola veya sağa kaydırarak atlatabiliyorsunuz.

Money Boss Run : Beat The Rat kolay kontrollere sahip olan bir oyun ve rahatça oynanabiliyor. 8 bit grafiklerle donatılmış oyunda kahramanımızı sağa veya sola yönlendirmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli. Oyun gittikçe hızlanıyor ve daha da eğlenceli hale geliyor.

YORUMLAR