Monitor Your Weight 3.7.7 (Android)

Monitor Your Weight

Monitor Your Weight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monitor Your Weight, kilonuzdaki değişimleri detaylı olarak takip edip kilo vermenize yardımcı olan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Monitor Your Weight, kendi kategorisinde ödül kazanmış olan bir Android kilo takibi uygulaması. Zaman içerisinde yaşadığınız kilo değişimlerini kaydederek detaylı olarak sizlere sunan uygulama, böylece zayıflama sürecinde olan kullanıcıları motive ediyor ve daha sağlıklı yaşamalarını sağlıyor.

Eğer yakın zamanda diyete başlamayı ya da spora başlamayı düşünüyorsanız, Monitor Your Weight kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesi. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirdikten sonra yapmanız gereken şey ağırlınızı girmek. Bu aşamadan sonra diyet ya da spora başlamalı ve düzenli olarak kilonuzu uygulamaya girmelisiniz. Sonrasında ise uygulama size yaşadığınız kilo değişimlerini hem grafikler üzerinde hem de sayısal değerler ile gösterecek ve böylece kaybettiğiniz kiloları net olarak görüp kendinizi daha fazla motive edebileceksiniz.

İstenilen kiloye erişmeniz için bir araç olarak kullanabileceğiniz uygulama, belirli süreçlerde yapılan diyet ve sporlar için oldukça ideal bir kullanıma sahip olsa bile, düzenli olarak genel kullanıma da oldukça elverişli.

Dilediğiniz kadar farklı profil oluşturmanızı sağlayan uygulama üzerinden sadece kendiniz için değil, diğer aile bireyleriniz ya da arkadaşlarınız için de birer profil oluşturarak onlara da yardımcı olabiliyorsunuz.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise gireceğiniz değerlere göre ideal kilonuzu söylemesi ve bu kiloya ulaşabileceğiniz ideal tarihi açıklaması. Böylece uzmanlar tarafından önerilen tarih aralığında kendinizi zorlamadan başarılı diyet ve spor programları sayesinde belirtilen süre içerisinde istediğiniz kiloya erişebilirsiniz.

Uygulama zayıflama açısından yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış olsa bile, bu süreçte azimli ve istikrarlı olmanız gerektiğini de unutmamanız gerekiyor. Gece kalktığınızda dolaba koşup 2 yumurta kırıp yiyorsanız, uygulama üzerinde kilo kaybınızı değil, malesef kilo artışınızı görebilirsiniz.

YORUMLAR