Monster Fishing 2019 0.1.25 (Android)

Monster Fishing 2019

Monster Fishing 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçekçi bir balık tutma oyunu oynayacağız.

Mobil platformda gerçekçi bir balıkçılık oynayacağımız Monster Fishing 2019 ücretsiz olarak yayınlandı.

İki farklı mobil platform için yayınlanan başarılı yapım spor oyunları arasında oldukça popülerdir. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra 1 milyon barajını aşan yapımda oyuncular gerçekçi bir balıkçılık simülasyonu oynayacaklar. Rangarenk atmosferi ve kaliteli içerikleri ile mobil platformda oyuncuları tatmin eden yapımda farklı balık türleri de karşımıza çıkacak.

Tüm dünyadaki gezi rotalarını keşfe çıkarak benzersiz balıkları yakalamaya çalışacağımız oyunda tek dokunuşla kontrol etme özelliği de yer alıyor. Mobil platformdaki en iyi balık tutma oyunlarından birisi olan Monster Fishing 2019’da herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duyulmamaktadır. 3D gerçekçi grafik açıları, 250’den fazla farklı balık türü ve Pasifik Okyanusları oyun içerisinde karşımıza çıkacak. Dünyanın en iyi 30 balıkçılık noktası ile yeteneklerimizi sergileyeceğimiz oyunda basit arayüzler karşımıza çıkacak.

Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen Monster Fishing 2019 aldığı geri bildirimler ile de geliştiricisinin yüzünü güldürüyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR