Monster Super League 0.9.190704 (Android)

Monster Super League

Monster Super League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Super League, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden çalışabilen, Pokémon benzeri bir rol yapma oyunudur.

Monster Super League, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir rol yapma oyunudur.

Aylardır Pokémon oynamaktan sıkıldınız ama Pokémon'lardan da kaçmak istemiyor musunuz? O zaman Monster Super League tam size göre! Bu oyunda Pokémon'ların yerini 550 farklı astromon alıyor ve onları yakalamanız, geliştirmeniz ve dövüştürmeniz gerekiyor. Bu benzersiz oynanışın üzerine Japon-vari çizimler ve oynanış da eklenince, ortaya ilginç bir oyun çıkıyor. Her ne kadar girişi kötü yazmış olsam da, oyun o kadar da kötü görünmüyor.

Oyunun dikkat çeken mekaniklerinden bir tanesi ise gemi. Karakterimiz ve yakaladığımız astromon'lar hep birlikte bir uçan bir gemide seyahat ediyoruz. Bu geminin de kendine özgü özellikleri bulunuyor ve bunları da aynı astromonlar gibi geliştirebiliyoruz. Aslında oyuna biraz kendinizi kaptırdığınızda ortaya güzel bir oyun konulduğunu görebilirsiniz. Yine de bakmadan geçmeyin diyor ve aşağıdaki videodan daha ayrıntılı bilgiler alabileceğinizi söyleyerek bitiriyoruz.