Moto Body 1.0.0.54 (Android)

Moto Body

Moto Body
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Body mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fitness uygulamasıdır

Moto Body kullanıcılara formlarını korumaları, kilo vermeleri ve sağlıklı bir şekilde antrenman yapmaları için kılavuzluk eden bir mobil fitness uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Moto Body temel olarak sizin günlük aktivitenizi izliyor, istatistik olarak kayıt altına alıyor ve size özel bildirimler sunarak sağlıklı olmak adına günlük olarak yapmanız gereken egzersiz ve hareket döngüsünü yakalamnıza yardımcı oluyor. 

Moto 360 Android akıllı saat ile uyumlu olarak çalışacak şekilde geliştirilmiş Moto Body uygulaması size egzersiz ve hareketlerinizin haftalık, aylık ve hatta yıllık dökümlerini verebiliyor. Uygulama kalp atış hızınızı, adımlarınızı ve kalori yakma verilerinizi ayrı ayrı kayıt altına alıyor. Egzersizlerinizde nasıl eğilimler izlediğinizi bu haftalık, aylık veya yıllık dökümlere göz atarak görebiliyorsunuz.

Moto Body uygulaması ile kendinize hedefler belirleyebiliyorsunuz. Uygulama belirlediğiniz bu hedeflere göre size hatırlatıcılar ve bildirimler sunabiliyor. Bunun yanında vücüdunuzun ne kadar suya ihtiyaç duyduğu gibi yararlı bilgilere de uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Moto Body arayüz olarak temiz ve anlaşılır bir yapıya sahip. Uygulamanın sade tasarımı grafiklere dönüştürülmüş rapolarla birleşmekte.

YORUMLAR