Moy's World 1.21 (Android)

Moy's World

Moy's World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moy's World, platform oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin göz atması gereken bir seçenek.

Moy's World, platform oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerine sahip eden ücretsiz bir yapım. Eğlenceli atmosferiyle beğenimizi kazanan bu oyunda Moy isimli sevimli karakterin aksiyon dolu ve zorlu bölümlerlerde ilerlemesini sağlıyoruz.

Platform oyunlarında görmeye alıştığımız gibi karakterimizi kontrol edebilmek için ekranın sağında ve solunda konumlandırılmış olan butonları kullanmamız gerekiyor. Soldaki butonlar ileri ve geri gitme, sağdaki buton ise zıplama görevini yerine getiriyor. Karakterimizi yönlendirirken son derece dikkatli olmamız gerekiyor çünkü bölümlerde yer alan bazı öğeleri kullanabilmek için zamanlamayı tutturmamız gerekiyor.

Oyunda şu an için 4 farklı dünya mevcut fakat üretici tarafından yapılan açıklamaya göre yeniler eklenecek. Yeniler eklenene kadar geçecek sürede bu 4 dünyanın epey tatmin edici olacağını düşünüyoruz çünkü hem bölüm tasarımları hem de oyun akışı çok iyi ayarlanmış. Grafikler ve animasyonlar tatmin edici seviyede.

Oyunun en güzel yanı karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebilmemize imkan sunması. 70.000 farklı kombinasyon mevcut ve bunları gönlümüzce kullanabiliyoruz.

Super Mario'ya benzeyen Moy's World, ücretsiz bir platform oyunu denemek isteyen herkesin mutlaka göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR