Mucho Taco

Mucho Taco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mucho Taco mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir restoran oyunudur

Mucho Taco, restoran oyunlarına farklı bir yaklaşım getiren bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir restoran oyunu olan Mucho Taco'da Meksika mutfağında usta bir şefin yerine geçiyoruz ve dünyanın görmüş olduğu en lezzetli tacoları hazırlayarak müşterilerimize servis etmeye çalışıyoruz. Müşterilerin beğenisini kazanabilmemiz için ise sürekli yeni soslar ve tarifler geliştirmemiz gerekiyor. Oyuna basit soslarla başladıktan sonra para kazandıkça yeni soslar keşfediyoruz ve restoran zincirimizi genişletiyoruz.

Mucho Taco son zamanlarda bir hayli yaygınlaşan idle clicker türünde bir oynanışa sahip. Oyunda ne kadar çok taco yaparsanız o kadar yüksek para kazanıyorsunuz. Bu nedenle ekrana dokunma yeteneklerinizi konuşturuyorsunuz. Ayrıca farklı yardımcıları görevlendirerek siz oyunu oynamıyorken bile taco hazırlayıp satmalarını ssağlayabiliyorsunuz.

Mucho Taco sevimli retro tarzda grafiklerle donatılmış bir oyun. Mucho Taco'nun zaman öldürmek için ideal bir seçenek olduğu söylenebilir.

YORUMLAR