Multi Car Wash Game : Design Game

Multi Car Wash Game : Design Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda araba tamir edebilirsiniz.

Mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanan Multi Car Wash Game : Design Game klasik oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun içerisinde oto tamir dükkanımız ile bize gelen müşterileri memnun göndermeye çalışacağız.

Oyun içerisinde kendimize ait bir oto tamir dükkanımız yer alacak. Tabii bu tamir dükkanında araçların hasarlarını onarabildiğimiz gibi yıkama gibi bakımlarını da kolaylıkla yapabiliyor olacak. Oyun içerisinde oldukça basit grafikler yer alıyor.

Oyuncular kendilerine gelen hasarlı araçları onaracak, bakımlarını yapacak ve müşteri memnuniyetini kazanmaya gayret gösterecekler. Oyun içerisinde araçların tamirleri ve bakımları hakkında adeta tüm detaylar düşünülmüş. Araçlara yağ koyabilecek, hasar alan yerlerini kaynatabilecek ve pasta cila gibi özelliklerden faydalanarak müşterilerin yüzünü güldüreceğiz.

Oyun içerisinde sürekli birbirinden farklı araçlar dükkanımıza gelecek. Bazen bir traktör gelirken, bazen de kamyonetler hasarlı bir şekilde karşımıza çıkacak. Birbirinden farklı görevlerinde yer aldığı yapımda, araçların en ince detayına kadar erişebilecek ve dilediğimizi yapabileceğiz.