My Boo Town

My Boo Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Boo Town, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunudur.

My Boo Town, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hayallerinizdeki şehri inşa ettiğiniz oyunda çok eğleneceksiniz.

Hoş grafiklere sahip bir oyun olarak karşımıza çıkan My Boo Town'da hayallerinizdeki şehri gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. Rüyalarınızdaki şehri gerçekleştirebileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz evlere sahip olabileceğiniz My Boo Town'da çok eğleneceksiniz. Kamu binaları, apartmanlar, eğlence tesisleri ve inşa edilmeyi bekleyen daha pek çok bina ile My Boo Town sizleri bekliyor. Simülasyon oyunu olan My Boo Town'da kurduğunuz binaların bölgenin ihtiyacını karşılaması gerekiyor. Bu nedenle belirli bir taktiğe uyarak ilerlemeniz gerekiyor. Şehrin güzel görünmesi için etrafa parklar yapmalı ve halkın rahatını sağlamalısınız. Gerçek bir şehirdeki tüm olayların gerçekleştiği My Boo Town oyununu sakın kaçırmayın. Yüksek kaliteli grafikleri ve 80'den fazla bina türüyle bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • 80'den fazla bina türü
  • Farklı vatandaşlar
  • Zorlu görevler
  • Ödül sistemi

My Boo Town oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR