My Long Legs

My Long Legs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Long Legs, beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin hoşuna gidecek türden bir yapım.

My Long Legs, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda platformlar arasında düşmeden ilerlemeye çalışan tuhaf bir canlının kontrolünü üstleniyoruz.

Dünyalar Savaşı'ndaki Tripod'lara benzeyen bu yaratığın platformlar üzerinde dengeli bir şekilde ilerlemesini sağlamak bize düşüyor. Ekrana bastığımız zaman karakterin bacakları hareket ediyor. Parmağımızı ekrandan çektiğimiz zaman karakter bir adım ileri doğru hamle yapıyor. Şayet bunu zamansız bir şekilde yaparsak yaratık ne yazık ki platformu tutturamıyor ve düşüyor.

Oyun son derece sade ve mütevazi bir tasarıma sahip. Bu tasarım dili epey boşumuza gitti fakat tek kötü yanı uzun süre oynandıktan sonra sıkıcı bir hale gelmesi. En azından arkaplan tasarımları değişseydi çok daha uzun soluklu bir oyun deneyimi sunulabilirdi. Buna ek olarak bonus ve güçlendirici gibi öğeler de olsa eğlence seviyesi artabilirdi.

Oyunda multiplayer desteği de ne yazık ki sunulmuyor. Yine de genel olarak eğlenceli bir deneyim sunduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR