My Moy 2.1 (Android)

My Moy

2.1
My Moy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Moy, Android telefon yada tabletleriniz üzerinde tıpkı gerçek bir evcil hayvan besler gibi sanal hayvan beslemenizi sağlayan eğlenceli bir oyun.

My Moy, sanal hayvan oyunu oynamayı seven Android kullanıcıları tarafından tercih edilen başarılı ve eğlenceli bir sanal hayvan oyunlarından bir tanesi. Oyunda bebek olarka teslimaldığınız küçük ve mor renkli sevimli hayvan, elastiki yapısıyla gerçek bir bebeği değil de sevimli bir yaratığı andırıyor.

Gem çocuklar hem de yetişkinleirn oynayabilmesi için uygun olan oyunda petinizin yani Moy'un yemeğinden giyinmesine kadar siz sorumlusunuz. Oyundaki ilk amacınız ise her zaman Moy'un mutle olması. İlk yüklediğinizde farklı kıyafet ve diğer özellikleri size sunan My Moy oyununu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz indirebiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Moy'u farklı ve tarz giydirerek yaratıcılığınızı kullanma
  • Moy'un mutlu,üzgün, uykulu vb. modları
  • Bahçeye çiçek ekebilme
  • Moy'un oynayabileceği mini oyunlar
  • Etkileyici grafik ve animasyonlar
Özellikle çocukların daha çok hoşuna gidecek olan sanal hayvan bakma uygulaması sayesinde siz de çocuklarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fakat Moy'a bakmayı asla unutmayın. Eğer bakmazsanız Moy çok üzülüyor ve size küsüyor.
Sanal hayvan oyunu oynamak isteyen tüm Android telefon ve tablet sahibi kullanıcılara My Moy'u öneririm.