My Om Nom

My Om Nom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Om Nom sevimli bir canavarı beslediğiniz bir sanal bebek oyunudur

My Om Nom, Cut the Rope oyunlarının yıldızı olan sevimli canavar dostumuz Om Nom'u mobil cihazlarımıza taşıyan bir sanal bebek oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indiripo oynayabileceğiniz bir oyun olan My Om Nom'da Om Nom'un bakımını üstleniyoruz ve onunla eğlenceli anlar yaşayabiliyoruz. My Om Nom'da Om Nom'un her ihtiyacı ile ilgilnememiz gerekiyor. Şekerlemelere karşı zaafiyeti olan kahramanımızla oyunlar oynuyoruz ve onun eğlenerek sıkılmasını önlüyoruz. Om Nom'un bakımını yapabilmek için sadece onunla oynamamız yeterli değil. Om Nom acıktığı zaman onu beslemeliyiz. Ayrıca kirlendiği zaman ona banyo da yaptırmamız ve hijyenini sağlamamız gerekiyor.

My Om Nom'da Om Nom'a farklı ve eğlenceli kıyafetler giydirebiliyoruz. Atkılar, ilginç gözlükler, renkli şapkalar gibi seçenekler ile Om Nom'a bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Oyun içerisinde Om Nom'un yaşam alanını dekore edebiliyorsunuz.

My Om Nom'da mini oyunlar oynayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu oyunlarda Om Nom ile uzaya yolculuk ederek şekerleme avına çıkabilir, hafızanızı çörekleri eşleştirerek test edebilir ve üçlü eşleştirme oyunu ile eğlenebilirsiniz.

My Om Nom'da Om Nom'un yanısıra Om Nelle adlı kahramanımızı da besleyebiliyoruz. Beslediğiniz kahraman sizin hareketlerinize komik tepkiler de verebiliyor.

YORUMLAR