Mynncraft : Pocket Edition

Mynncraft : Pocket Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mynncraft : Pocket Edition mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

Mynncraft : Pocket Edition oyunculara zengin bir içerik sunan bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Minecraft alternatifi olan Mynncraft : Pocket Edition eğer Minecraft'ın orijinal versiyonuna para vermek istemiyorsanız tercih edebileceğiniz oyunlardan bir tanesi. Mynncraft : Pocket Edition'da tehlikelerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız bize saldıran yaratık ve canavarlara karşı hayatta kalmak için kullanabileceğiniz eşyaları ve silahları üretmek, sığınabileceğimiz binaları inşa etmek. Bu iş için oyun dünyasında keşfe çıkıyoruz ve kaynak topluyoruz. Serüvenlerimiz boyunca mağaralar gibi ilginç mekanları ziyaret edebiliyoruz. Ayrıca avlanarak yemekl ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz.

Mynncraft : Pocket Edition oyunculara geniş özgürlükler tanıyan bir oyun. Oyun içerisinde birçok farklı eşya üretebildiğiniz gibi ihtişamlı binalar inşa edebilmeniz mümkün. Dilerseniz oyunu tek başınıza, dilerseniz WiFi ağınız üzerinden yerel olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Mynncraft : Pocket Edition'da tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi piksel tabanlı grafikler kullanılıyor. Yaratıcılığınızı konuşturmak isterseniz Mynncraft : Pocket Edition'ı denemekten keyif alabilirsiniz.

YORUMLAR