Narborion Saga 1.0 (Android)

Narborion Saga

1.0
Narborion Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnteraktif kitap ve FRP dinamiklerini bir araya getiren Narborion Saga, bu kategoride ücretsiz olarak sunulan bir örnek olarak dikkat çekiyor.

Masaüstü FRP tadını mobil cihazlarda yakalamak isteyenler için hazırlanmış interaktif bir e-kitap olan Narborion Saga, parşömenler ve eski kitap sayfaları arasında dolaştırırken hikayeyi size sadece anlatmakla kalmayan, hikayeyi yaşatan bir oyun. Ücretsiz olması oyuna ekstra bir güzellik katarken oyun içerisinde daha fazla para sahibi olmak isteyenlere uygulama içi satın alma yolları görünüyor. Oyunu para ödemeden oynamak mümkün olsa da hikayenin içerisinde en kritik noktaları yakalamak için bu satın alma olayına girmek zorunda kalabilirsiniz.

Bir de işin bir diğer tarafına bakmak gerekirse bu oyunun ücretsiz bir alternatifine rastlamak epey zor. Yüzyıllar öncesinden kalma bir kitabın havasını size başarılı bir şekilde koklatan oyun, rönesans dönemi matbaa fontlarıyla size oyun panelini gösterirken metin okurken daha akıcı olmak maksadıyla Cambria benzeri bir font başarılı bir şekilde uyarlanmış.

Masaüstü oyunlardaki gibi karakter puanları dağıtarak başladığınız maceraya savaş sırasında atılan zarları da gördüğünüzde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Bununla birlikte hikayenin içerisinde bulunan gizemleri çözebilmeniz için size mini bulmacalar da sunuluyor. Genel hatlarıyla bakınca FRP hayranı bir oyunseverin oynamaması için bir sebep gösteremiyorum ancak sıkıntı yaratbilecek bir konu varsa, bu Türkçe dil desteğinin olmaması olabilir.

Kitap okur gibi hikaye takip edip üstüne bir de savaşmak için zar atacağınız bir oyununuz olsun istiyorsanız şu an için Narborion Saga ücretsiz oyunlar kulvarında rakipsiz bir örnek. Kaldığınız yerden devam etmeniz için kitapta bulunduğunuz noktaya bir ayraç bıraktığınızı söyleyeyim, varın siz gerisini düşünün.

ARTILAR

Masaüstü FRP hissiyatı

Kitap ayracı ile oyun kaydetme

Etkileyici Sunum

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

Türkçe dil desteği yok

YORUMLAR