Navionics Boating HD 3.1.1 (Android)

Navionics Boating HD

Navionics Boating HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Navionics Boating HD deniz navigasyonu kategorisinde sunulan en iyi seçeneklerden biri.

Navionics Boating HD uygulama markette yer alan denizcilik, yatçılık, balıkçılık ve su sporları kategorisinde yer alan en iyi seçeneklerden biridir. Yüksek çözünürlüklü görseller ve kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Navionics Boating HD sayesinde deniz üzerindeki konumuzu takip edebilir, hız, enlem boylam gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgiler sunan uygulamada yer alan gölgelendirmeler, yer isimler ve şemalandırma sistemleri deniz üzerindeyken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiyi sunuyor. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini kullanarak bulunduğunuz bölgeye hem uzaktan hem de yakından bakabilme şansına sahipsiniz. Bu sayede deniz üzerindeki konumunuzu daha net tespit edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için harita indirmek gerekmekte. Avrupa'yı farklı bölgelere ayırmış olan uygulamada en çok işinize yarayacak olan bögleyi seçip yola koyulabilirsiniz. Detaylı harita seçenekleri ile haritanızı beklentilerinize göre şekillendirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamalar arasında en iyileri arasında yer alan Navionics Boating HD denizde vakit geçirmeyi seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi.