NBA 2K16

NBA 2K16
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K16 kaliteli bir mobil basketbol oyunudur

NBA 2K16, 2K Games'in bilgisayarlar için piyasaya sürdüğü ünlü basketbol oyunu serisinin mobil versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu NBA 2K16 versiyonu size mobil cihazlarınızda gördüğünüz en kaliteli basketbol deneyimini yaşatmak için tasarlanmış bir oyun. NBA 2K16'da yüksek kaliteli grafikler simülasyon türünde gerçekçi bir oyun yapısıyla birleşiyor. NBA 2K16 ile birlikte 2K Games'in mobil basketbol oyunu serilerinde ilk olarak kariyer modunda kendi kariyerimizin peşinde koşabiliyoruz. MyCAREER moduna kendi oyuncumuzu yaratarak başlıyoruz ve NBA takımları tarafından seçilmek ve ilk 5'e girmek için yeteneklerimizi kanıtlamaya çalışıyoruz. Başarı gösterdikçe ilk 5'teki yerimizi sağlamlaştırıyoruz ve ünlü takımlardan transfer teklifleri alıyoruz.

NBA 2K16'da geliştirilmiş oyuncu modellemeleri ve yeni animasyonlar oyunun daha gerçekçi olmasını sağlıyor. Oyunda klasik 5'e 5 maçların yanında sokak basketbolu maçlarında teke tek karşılaşmalar yapabiliyorsunuz. Oyunun kontrollerinde de gelişme mevcut. NBA 2K16'nın konsol ve bilgisayar versiyonlarından alışık olduğumuz çift analog çubuk ile kontrol yöntemi NBA 2K16'ya taşınmış ve bu sayede daha doğal görünen hareketler gerçekleştirebiliyoruz.

NBA 2K16 oyuncuları oyunu mobil cihazlarında oynayarak NBA 2K16'nın bilgisayar veya konsol versiyonları için sanal para da kazanabiliyorlar. Oyun içerisinde Euroleague takımlarına da yer verilmekte.

YORUMLAR