NBA 2K17

NBA 2K17
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K17 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

NBA 2K17 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en kaliteli basketbol oyunu olarak tanımlanabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu mobil versiyon size en gerçekçi şekilde NBA maçları yapabilme imkanı veriyor. Hatırlanacağı üzere serinin bir önceki oyunu bir hayli büyük başarı kazanmıştı. NBA 2K17 bize bu yapının daha da geliştirilmiş bir versiyonunu sunuyor. NBA 2K17'de oyuncular kendi oyuncuları ile kariyer moduna katılarak bir NBA yıldızı olmak için mücadele edebilmekteler.

NBA 2K17'de kariyer modu daha da derinleştirilmiş. Artık oyuncular maç günü dışındaki günlerde de oyuncularının başarılı olabilmesi için çabalıyorlar. Ayrıca yeni istatistiksel özellikler ve ekipmanlar oyuna ekleniyor. NBA 2K17 içinde tarihi NBA yıldızlarını da yönetebilmemiz mümkün.

NBA 2K17'de oyun kontrolleri geliştirilmiş ve oyuna harici kontrol cihazı desteği getirilmiş. EuroLeague takımlarına da yer veren oyunun grafikleri mobil cihazların sınırlarını zorlayacak şekilde. Bu nedenle oyunu oynamak için güçlü bir Android cihaza ihtiyacınız var.

NBA 2K17 büyük bir dosya boyutuna sahip. 2.6 GB kurulum dosyasına sahip olan oyunu oynayabilmek için mobil cihazınızda yer açmanız gerekebilir. Oyunun fiyatı biraz yüksek olsa da sizi rahatsız edecek reklamlardan ve uygulama içi satın alım tekliflerinden kurtuluyorsunuz.

YORUMLAR