Nearify 7.7 (Android)

Nearify

7.7
Nearify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya çapında gerçekleşen tüm etkinliklere ve detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın birçok ülkesinde gerçekleşen etkinliklerden anında haberdar olmak istiyorsanız Nearify uygulamasını Android cihazlarınıza mutlaka yüklemenizi öneriyoruz.

Londra, Boston, San Francisco, Las Vegas, Houston, Dallas, Singapur, Chicago, San Jose, Los Angeles, Atlanta, Austin, Miami ve daha birçok şehirde yaklaşan etkinlikleri kullanıcılarına sunan Nearify uygulaması, özellikle sık sık seyahat edenlerin ilgisini çekecektir diye düşünüyorum. Seçtiğiniz yerde her gün sizin için kişiselleştirilmiş bir etkinlik listesi öneren uygulama sayesinde evde oturmak yerine keyifli vakit geçirecek etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Üniversite festivalleri, müzik festivalleri, dans gösterileri, film festivalleri, çeşitli türlerdeki konserler, illüzyon gösterileri, stand-up gösterileri, doğa yürüyüşleri, karaoke etkinlikleri, canlı DJ konserleri, macera, spor, fotoğraf ve yoga etkinlikleri gibi aklınıza gelebilecek her türden etkinliğe kolayca ulaşabileceğiniz Nearify uygulamasında, etkinlikleri sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR