Nice Shot Golf

Nice Shot Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nice Shot Golf güzel graifklere sahip bir mobil golf oyunudur

Nice Shot Golf oldukça basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil golf oyunu  olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Nice Shot Golf'de oyunculara dünya çapındaki golf turnuvalarına katılma ve kupa peşinde koşma imkanı veriliyor. Oyunda temel amacımız en az hamleyi yaparak golf toğunu deliğe göndermek ve puan kazanmak. Nice Shot Golf'ü dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak oynaytabilmektesiniz. Gerçek zamanlı olarak yapılan online karşılaşmalarda 4 arkadaşınızla birlikte oyunu oynayabiliyorsunuz ve eğlenceyi paylaşabiliyorsunuz.

Nice Shot Golf'ün grafiklerinin oldukça tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyundaki oynanış yapısı bir simülasyondan ziyade daha çok arcade tadında. Nice Shot Golf'ü hızlı şekilde karşılaşmalar yapabileceğiniz bir oyun olarak özetleyebiliriz.

Nice Shot Golf içinde oyuncular golfçülerini kilitlerini açabilecekleri çeşitli kostüm ve ekipmanlarla kişiselleştirebiliyorlar.

YORUMLAR