Nimble Jump 1.0.6 (Android)

Nimble Jump

Nimble Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nimble Jump 8 bit grafiklere sahip bir mobil platform oyunudur

Nimble Jump eğer retro tarza sahip minimal oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Nimble Jump'ta bizi zolu bir duvara tırmanma macerası bekliyor. Oyunda temel olarak düz duvarlara tırmanarak en yüksek noktaya ulaşmaya çalışıyoruz; fakat bu işi gerçekleştirebilmek için duvarlardaki dev testerelere dikkat etmemiz gerekiyor. Çıktığımız bu ölümcül tırmanma macerasında reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor; yoksa dilimlenmiş salama dönüyoruz.

Sevimli 8 bit grafiklere sahip olan Nimble Jump'da farklı kahramanlara yer veriliyor ve oyunu bu farklı kahramanlarla oynayabiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde bize kendi piksel kahramanlarımızı da yaratma imkanı verilmekte. Oyunda başarı yakaladıkça 40 farklı kahramanın kilidini açabilmekteyiz. Basit bir şekilde oynanabilen Nimble Jump size heyecan verici bir oyun deneyimi yaşatıyor.

YORUMLAR