Ninja Girl: RPG Defense

Ninja Girl: RPG Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Göze oldukça sevimli gelen Ninja Girl: RPG Defense, arcade shooter unsurlarını birleştiren ve RPG dinamiklerine sahip olan bir aksiyon ve beceri oyunu.

Bağımsız mobil oyunlarda isim yapmış Halfgeek Studios'un yeni bir projesi olan Ninja Girl: RPG Defense, arcade oyunlarını da anımsatan bir shooter ve RPG kombinasyonu. Kontrol ettiğiniz azılı ninja savaşçısıyla size saldıran ordularla fizik tabanlı bir kapışma ile burun burunasınız. Virtua Cop ve Time Crisis gibi oyunlara benzer shooter mekanikleri 2 boyutlu bir oyuna başarılı bir şekilde aktarılmış.

Karakterinize fırlatılan oklar veya ninja yıldızları varsa bunlara birşeyler fırlatıp engellemeniz veya vurarak uzaklaştırmanız mümkün. Geri seken oklar ve yıldızlar rakiplere çarpınmca hasar verebiliyorsunuz. Bunun gibi ince ayrıntılar oyun mekaniklerini zenginleştirirken sizin daha ince hesaplarla oynayabilmenizi sağlıyor. Evcilleştirebildiğiniz hayvanlar da saldırılarınıza güç katan birer yardımcı unsur oluyorlar.

Görüntüde oldukça basit bir oyun izlenimi veren Ninja Girl: RPG Defense, hem zekanızı hem de reflekslerini zorlayacak bir oyun keyfi sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunun içersindeki satın alma opsiyonu tamamen tercihi olup geliştirici ekibi desteklemek isterseniz başvurabileceğiniz bir yöntem.

YORUMLAR