Ninja Hero

Ninja Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Hero, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Ninja Hero, ücretsiz ve eğlenceli bir beceri oyunu oynamak isteyen Android cihaz sahiplerinin gözardı etmemesi gereken seçeneklerden birisi. Basit ve mütevazı bir tasarıma sahip olan bu oyun, yumuşakbaşlı görünüşünün altında epey zor bir oyun deneyimi barındırıyor.

Ouyndaki temel amacımız kontrolümüze verilen ninjayı hayatta tutmak. Yuvarlak bir oda içerisinde bulunan karakterimiz sürekli olarak farklı yerlerden gelen saldırılara maruz kalıyor. Fırlatılan ninja yıldızlarından korunmak için hızlı el hareketleri ile kaçmamız gerekiyor.

Söz konusu ninja sürekli olarak koşuyor. Yönünü tayin edebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Ekrana her basışımızda ninja yön değiştirerek koşmaya devam ediyor. Ne kadar fazla tur atabilirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Oyunda basit modellemelere yer verilmiş fakat kullanılan renkler ve tasarımlar sayesinde kesinlikle ucuz bir hava verilmiyor.

Genel olarak eğlenceli bir karaktere sahip olan Ninja Hero, beceri oyunlarına ilgi duyan Android cihaz sahiplerinin uzun süre ellerinden düşüremeyecekleri bir yapım.