Ninja Toad Academy

Ninja Toad Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflekslerinizi ve beceri yeteneğinizi sınayacağınız bu ninja oyununda zamanlama başarının tek anahtarı.

Bağımsız bir geliştiri olan HypnotoadYT rumuzlu üreticinin hazılamış olduğu mütevazi ama eğleneceli bir beceri oyunu olan Ninja Toad Academy, Mega Man klasiklerini andıran grafikleriyle dikkat çekiyor. 8-bit grafikler dönemine ithafen hazırlanmış bu oyunda refleksleriniz çok önemli. Zira, yerinden oynamayan bir ninja olarak yapmanız gereken şey sağdan, soldan ve yukarıdan gelen saldırıları tam zamanı geldiğinde karşılayıp etkisiz hale getirmek.

Öncelikle az rakip ve yavaş oyun hızıyla sizi alıştırmaya çalışan oyunda 80 puan barajına ulaşmanızla birlikte gelen saldırılar ve hız tüm konsantrasyonunuzu talep eden bir zorluk seviyesine doğru çıkıyor. Tek bir hata ile oyunu kaybediyorsunuz. Amacınız maksimum puan almaya çalışmak. Bu konuda aslında oyunun tasarımı Flappy Bird ve Tinderman gibi oyunları oldukça andırıyor.

Android cihazınızdan ücretsiz olarak olarak oynayabileceğiniz bu beceri oyununun bir ilginç güzelliği de ninja hareketlerinizi yaptığınızda kontrolünüz dışında çıkan alternatif animasyonlar. Ninja Toad Academy hastalık derecesinde bağımlık yaratan beceri oyunlardan eksik kalır bir yana sahip değil.

YORUMLAR