Ninja Z

Ninja Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Z, üstün dövüş özelliklerine sahip olan karakterinizle birlikte zorlu engelleri aşmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Üstün dövüş özelliklerine sahip karakterinizle birlikte zorlu engelleri aşmaya hazır mısınız? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Ninja Z, sizi bitmeyen bir maceraya davet ediyor.

Ninja Z oyununun kıyafetiyle öne çıkan karakterini zorlu yollardan ilerletmeye çalışıyorsunuz. Yol boyunca karakteri sağa ve sola hareket ettirerek engellerden kaçmanız gerekli. Ninja Z oyununda daha önce görmediğiniz kadar zorlu ve korkunç engellerle karşılaşacaksınız. Bu yüzden oyuna alışana kadar ilk başlarda biraz kötü oynayabilirsiniz. Daha sonra oyunun ustası olacağınıza eminiz!

Oldukça aksiyonlu bir oyun olan Ninja Z, birbirinden güzel ses efektleri ve muhteşem grafik tasarımıyla birlikte sizi bağımlısı yapacak. Ninja Z oyununu sadece boş zamanlarınızda değil her zaman oynamak isteyeceksiniz. Ninja Z oyununu hemen şimdi indirin ve aksiyon dolu anları doyasıya yaşayın.