NOON 1.00 (Android)

NOON

NOON
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NOON, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

NOON, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz son derece eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ekrandaki saatleri belirtilen noktada ekrana basarak durdurmaya çalışıyoruz.

Üreticinin "sakın cihazınızı duvara fırlatmayın" uyarısını ilk başta pek ciddiye almamıştık fakat oynadıkça anladık ki bunu yapmak bir süre sonra an meselesi haline geliyor. Oyunda son derece basit gibi görünen fakat aslında öyle olmayan bir görevi başarmak için mücadele ediyoruz. İlk başlardaki bölümler görece olarak daha kolay olsa da ilerledikçe işler değişiyor. Neyse ki ilk bölümlerde oyunun dinamiklerine ve genel atmosferine alışma imkanı yakalıyoruz.

Oyuna biraz ısındıktan sonra karşımıza epey zor görevler çıkıyor. Aynı anda birden fazla saati kontrol etmeye çalışıyoruz. Hatta bazen hareket eden saatleri kontrol etmeye çalışıyoruz. Android platformu için geliştirilen bu versiyonda bazı bölümlerde Android logosuna bile yer verilmiş. Açıkçası bu oyuncuların özel hissetmesini sağlıyor.

Beceri üzerine kurulu oyunlar hoşunuza gidiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz yüksek kaliteli bir seçenek arıyorsanız NOON tam size göre.

YORUMLAR