Nuts! 1.0.6 (Android)

Nuts!

Nuts!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nuts! yüksek oranda dinamizm içeren ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilen keyifli bir sonsuz koşu oyunudur.

Nuts! hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş eğlenceli ve bir o kadar da beceri gerektiren bir koşu oyunudur. Bu oyunda sevimli sincap Jake’e yardım etmemiz gerekiyor. Bunu yapmak hiç de kolay değil çünkü tırmanmaya çalıştığımız ağaç tehlikelerle dolu.

Sonsuz koşu oyunları son dönemlerde oyunseverler arasında oldukça popüler hale geldi. Basit ve kafa yormayan oyunlardan hoşlanan oyunseverler genelde sonsuz koşu oyunlarına yöneliyorlar. Fakat bu oyunlar da yüksek oranda beceri gerektiriyor ve çoğu zaman neredeyse imkansız görevler veriyorlar. Nuts!‘da da başarmaya çalıştığımız görev oldukça zor. Çok sayıda dal arasından hiçbirine çarpmadan geçerek fındıkları toplamalı ve mümkün olduğunca yükseğe tırmanarak en yüksek puanı elde etmeliyiz.

Oyunda yer verilen grafikler gerçekten güzel görünüyor. Çok yüksek kalitede değiller belki fakat oyun esnasında rahatsız edici olmuyorlar. Sonsuz koşu oyunlarının vazgeçilme özelliklerinden olan upgrade seçenekleri bu oyunda da es geçilmemiş. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Nuts! sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların denemesi gereken türlerden biri.

YORUMLAR