Ocean HD 1.7.1 (Android)

Ocean HD

Ocean HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ocean HD, Android cihazlarınızın ekranlarında gerçeğe yakın bir okyanus görüntüsü oluşturmanızı sağlayan bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır.

Ocean HD, denizi ve okyanusları sevenler için özel olarak geliştirilen son derece etkileyici bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz uygulama malesef ücretli. Bu nedenle kullanmak için 4.44 TL ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Kişiselleştirmeye önem veriyorsanız ve akıllı telefon ve tabletlerinizin anasayfasında balıkların yüzmesini istiyorsanız, Ocean HD ödeyeceğiniz 4.44 TL'nin hakkını verecektir. Kendinizi okyanulsarın derinliklerinde gibi hissetmenizi sağlayan uygulama üzerinde yüzen balıklara dokunarak hareket etmelerini sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya karar verirseniz, satın alma işleminde size sunulacak bazı eklentiler bulunuyor. Örneğin köpek balığı temasını satın alarak cihazlarınızın ekranında kocaman bir köpek balığını dolaştırabilirsiniz.

Görünüm olarak oldukça etkileyici olan Ocean HD içerisindeki arkaplanlar özel olarak hazırlanarak kullanıcıları sakinleştirmek ve rahatlatmak için tasarlanmıştır. Muhteşem animasyonları ile cihazlarınızda sorunsuz olarak çalışan Ocean HD'yi kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR