Oh My Dog

Oh My Dog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oh My Dog, Android cihazlarınzda oynayabileceğiniz bir sanal hayvan uygulamasıdır

Oh My Dog kullanıcılara sevimli bir köpek yavrusu besleme imkan veren bir sanal hayvan uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir köpek besleme oyunu olan Oh My Dog'da minik dostumuz ile etkileşim kurarak eğlenceli anlar yaşayabiliyoruz. Evcil hayvanlar arasında oldukça popüler olan köpekler özellikle küçükken oldukça sevimli oluyorlar. Fakat bir köpeği evimizde beslemek her zaman mümkün olmayabiliyor. İşte Oh My Dog sayesinde köpek sevginizi bir nebze olsun giderebiliyorsunuz.

Oh My Dog'da sanal evcil hayvanımız olan sevimli köpek yavrusunu sevebiliyor ve gıdıklayabiliyoruz. Hem başını hem de karnını sevdiğimizde mutlu olan köpeğimiz yüzüne, patilerine, burnuna ve kulaklarına dokunduğumuzda farklı tepkiler verebiliyor. Parmağımızı ekranda sürüklediğimizde ise bizi sürpriz etkileşimler bekliyor.

Oh My Dog'daki sanal köpeğimiz konuşabiliyor da. "MIC" tuşuna bastığımızda uygulama mikrofonumuz aracılığıyla sesimizi kaydediyor ve sonrasında köpeğimiz sesimizi komik bir şekilde taklit ediyor.

Oh My Dog içerisinde köpeğimizi birçok farklı aksesuarla daha sevimli hale getirebilmemiz mümkün. Dilersek köpeğimizin fotoğrafını çekebilir ve arkadaşlarımızla paylaşabiliriz.

YORUMLAR