Omvana 2.0.1 (Android)
Omvana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Omvana

Omvana, Android mobil cihaz sahiplerine kişisel meditasyon öğretmenliği yapan yararlı bir sağlık ve spor uygulaması.

Omvana, herkesin meditasyon yaparak rahatlayabilmesini sağlayan ücretsiz ve aynı zamanda en popüler Android uygulamalarından bir tanesi.

Meditasyon, yoga ve zihninizin rahatlaması için size kişisel öğretmenlik yapan Omvana, ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi uygulamalar arasında yer alıyor.

Depresyonda olanlar, uyumakta zorlananlar ya da sıkıntılı zamanlar geçiren Android kullanıcılarının tercih ederek uygulama içerisindeki dersler sayesinde problemlerini çözmesi ya da azaltması mümkün.

Eğer daha önce meditasyon yapmdıysanız bile başlayanlar için özel seviyedeki dersler ile kolayca öğrenebiliyorsunuz. Uyku problemlerinizi ise rahat uyuyabilmeniz için seçilen özel müzikleri dinleyerek aşmanız mümkün.

Omvana'yı belirli bir süre kullanıp derslere hakim olduktan sonra kişisel gelişiminizi daha iyi sürdürebilmeniz için meditasyonları karıştırarak kendi programınızı oluşturabilmeniz sağlanıyor.

Genel anlamda rahatlama ve sakinleşme üzerine kurulu olan ouygulamayı belirli bir süre düzenli olarak kullanarak yararlarını görmeye başlayabiliyorsunuz. Eğer iş ya da normal yaşantınız nedeniyle problemleriniz varsa, bu problemleri kafanızdan atabilmek ve mışıl mışıl uyumak için Omvana'yı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR