On The Road

On The Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

On The Road, kontrol edeceğiniz top ile birlikte yoldan çıkmamaya çalışacağınız eğlenceli ve yetenek isteyen bir Android oyunudur.

On The Road, oynaması çok basit fakat bir o kadar da refleks ve yetenek gerektiren eğlenceli bir Android oyunudur. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz topu yol üzerinde götürmek. Eğer yol dışına çıkarsanız yanıyorsunuz.

Amacınızı yerine getirmek için top ile yol üzerinde gidebildiğiniz kadar gitmeniz gerekiyor. Kendinizle yarış içine girerek hep daha fazla puan almaya çalışacağınız oyunda topun kontrolünü ekrana basılı tutarak sağlayabilirsiniz. Ara vermek istediğinizde ekrandan parmağınızı çekmeniz gerekiyor.

Zaman öldürmek için birebir olan On The Road oyunu düşük boyutlu ve basit bir oyun. Yinede keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor diyebilirim.

Oyunun eksilerinden bahsedecek olursak, reklamları biraz rahatsız edici diyebilirim. Bunun dışında oyunda gözüken bir negatiflik yok. Ayrıca tasarımı da oldukça kaliteli. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir Android arıyorsanız On The Road'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR