One More Dash 1.02 (Android)

One More Dash

One More Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One More Dash'te başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere sahip olmanız gerek.

One More Dash, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde ücretsiz ve sürükleyici bir beceri oyunu denemek isteyenlerin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Devrimsel bir oyun yapısına sahip olmadığını kabul etmek gerekiyor fakat One More Dash kesinlikle eğlendirmesini başarabilen bir oyun.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen topu dairesel odalar arasında seyahat ettirmek ve bu şekilde ilerleyere ken yüksek skora imza atmak. Bunu başaraiblmek için son derece hızlı çalışan reflekslere ve kusursuz bir zamanlama yetisine sahip olmamız gerekiyor. Çünkü söz konusu dairelerin etraflarında dönen duvarlar var. Topumuz eğer bu duvarlara denk gelirse ne yazık ki geri sekiyor ve içeri giremiyor. Dolayısıyla ilerleyemiyoruz.

Kontrolümüzdeki topu fırlatabilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Bu tarz oyunların genelinde olduğu gibi bu oyunda da ilk seviyeler epey basit ve hızlı ilerliyor. İlerledikçe oyun fark edilir derecede zorlaşıyor.

Oyunda kullanılan grafikler ücretsiz bir beceri oyununa göre fazlasıyla iyi. Hareketler esnasında ortaya çıkan animasyonlar ve efektler de tatmin edici. Onlarca farklı açılabilir renk temasına sahip olması başka bir artısı.

En nihayetinde alıştığımız türden bir beceri oyunu fakat belirli noktalarda özgünlüğü yakalamayı başarıyor. Bu tarz bir oyun arayışındaysanız One More Dash'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR