ONE PIECE TREASURE CRUISE 1.0.3 (Android)

ONE PIECE TREASURE CRUISE

ONE PIECE TREASURE CRUISE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ONE PIECE TREASURE CRUISE ünlü animeden uyarlanılan bir mobil oyundur

ONE PIECE TREASURE CRUISE mobil cihazlar için geliştirilmiş olan One Piece manga ve animelerinin resmi mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir One Piece oyunu olan ONE PIECE TREASURE CRUISE'da Luffy adlı genç kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Fushia Köyü'nde başlayan maceramızda Luffy dünyanın en büyük korsanı olmak için tehlike ve heyecan dolu bir serüvene atılıyor. Kahramanımız bu serüveninde tek başına da değil. Birçok ünlü One Piece kahramanı Luffy'e korsanlık macerasında eşlik ediyor ve aksiyona ortak oluyor.

ONE PIECE TREASURE CRUISE temel olarak kendi kahraman takımınızı oluşturarak düşmanlarımızın karşısına çıkıyoruz ve adım adım ilerleyerek hikaye zincirini açıyoruz. Maceramız boyunca karşımıza sıradan düşmanların yanısıra ekstra güçlü bölüm sonu canavarları da çıkıyor. Bu bölüm sonu canavarlarından düşen WANTED ilanlarını toplayarak yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. WANTED ilanlarını topladıktan sonra bu ilanları handa teslim edebiliyor ve kahramanları açabiliyoruz.

ONE PIECE TREASURE CRUISE sevimli 2 boyutlu graifklere sahip. Oyun basit bir oyun mantığına dayanıyor. Ekranda doğru anda doğru tuşa basarak düşmanlarınıza kombolar yapmaktasınız. Eğer One Piece hayranıysanız ONE PIECE TREASURE CRUISE hoşunuza gidebilir.