One Tap Tennis

One Tap Tennis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Tap Tennis, tek dokunuşla oynanabilen 8bit grafiklere sahip tenis oyunu.

One Tap Tennis, 8bit grafikleriyle eski atari oyunları oynadığımız döneme döndüğümüz bir tenis oyunu. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz tenis oyunu görsellerinin yanı sıra oynanışı ve karakterleriyle benzerlerinden farklılık gösteriyor.

Sadece tekil modda oynamayı destekleyen tenis oyununda antrenman yapma, hızlı maç ve turnuva seçenekleri bulunuyor. Mobilde ilk defa tenis oyunu oynayan biri olun olmayın atışlarınızı geliştirmek adına antrenman modundan başlamanızı öneririm. Oyun fazla zor değil zaten; atışları karşılamak için tek yapmanız gereken kırmızı çizgide iken dokunmak olsa da yine de bir alışma evresi gerektiriyor. Sonrasında çabuk maç yapmak veya uzun soluklu oynanış sunan turnuvalara katılmak size kalmış.

İlginç karakterlerle kortlara çıkıp performans sergilediğimiz spor oyununda dikkat büyük önem arz ediyor. Oyuncuyu yönlendirme, atışını belirleme şansınız yok ancak sürekli olarak topun kırmızı çizgiye ulaşıp ulaşmadığını takip etmemiz gerekiyor. En iyi atışımızı top bu alana geldiğinde yapabiliyoruz.

YORUMLAR