One Wheel 1.0 (Android)

One Wheel

1.0
One Wheel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Wheel'de kontrolümüze verilen tek tekerlekli bisikleti en uzağa taşımaya çalışıyoruz.

One Wheel, beceri oyunlarına ilgi duyan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri bir oyun. Hassas bir fizik motoruna sahip olan bu oyunda başarılı olabilmek için zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen tek tekerlekli bisikleti mümkün olduğunca uzağa götürmek. Bunu yapabilmek için ekranın sağ ve sol bölümlerinde bulunan okları kullanmamız gerekiyor.

Sağ oka bastığımızda bisiklet ileri doğru gitmeye başlıyor fakat sele kısmı ivmeden dolayı arka tarafa yatıyor. Çok fazla yatarsa bisiklet dengesini kaybederek düşüyor. Düşmemesi için kontra hareket sağlamamız gerek. Bunu da geri butonuyla gerçekleştiriyoruz. Fakat bu kez de bisikletimiz geri doğru gitmeye başlıyor ve maksimum skorumuzdan kaybediyoruz.

Kulağa basit gibi gelse de bu oyunu oynamak epey keyifli ve uzun süreler boyunca sıkılmadan oynanabilir. Oyunda farklı tasarımlara sahip bisikletler mevcut. Bunlar önemli skorlara imza attığımız zaman açılıyorlar.

YORUMLAR