Optical Inquisitor 1.0.4 (Android)

Optical Inquisitor

Optical Inquisitor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunudur.

Optical Inquisitor, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Keskin nişancılık genellikle savaş oyunları seven herkes tarafından sevilen kategorilerden birisidir. Optical Inquisitor da bu kategoriye giriyor.

Fakat etkileyici bir hikayeye sahip olan oyun 1980'li yıllarda geçiyor ve farklı bir atmosfere sahip diyebilirim. Oyun sayesinde keskin nişancılık becerilerinizi konuşturabilir ve düşmanlarınızı tek tek avlayabilirsiniz.

Oyunun konusuna göre Tommy adlı karakterimiz önce çetesi tarafından ihanete uğramıştır ve 8 yıldır hapiste yatmaktadır. Şimdi hapisten çıkan Tommy intikamını almak için tek tek eski dostlarını avlamaya çıkmıştır.

Elbette pek çok keskin nişancılık oyunu var fakat Optical Inquisitor hem başarılı oyun mekaniklerine hem de etkileyici ve derin bir hikayeye sahip olmasıyla diğerleri arasında sıyrılmayı başarıyor diyebilirim.

Oyunda sadece ateş etme kısmını değil geri kalan her şeyi de siz yapıyorsunuz. Örneğin hedefinizi bulmak için araştırma yapıyor, insanlardan para karşılığı bilgi alıyor, silahlarınızı geliştiriyor ve hedefinizi öldürmeye gidiyorsunuz.

Zaman zaman bunu kazaymış gibi göstermek zorunda kalırken zaman zaman da açık seçik yapmanız gerekiyor. Bu şekilde size her görevin başında verilen görev detaylarını dikkatli takip etmeniz gerekiyor.

Oyunun zorluk seviyesi giderek artsa da genel olarak kolay bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte çizgi film tarzı grafikleri, seksenlerden kalma müzikleri ve atmosferi ile de dikkat çekiyor.